techniczne SEO i treść to wszystko czego potrzebujesz

Twoi klienci docenią unikalny projekt i dobre doświadczenia

Czy Twoja strona internetowa działa tak jak tego oczekujesz? Eliminacja błędów daje spektakularne rezultaty. Wszelkie udziwnienia zostaw konkurencji.


dokładność i dyscyplina zawsze gwarantuje sukces

Nie musisz być kreatywny, wystarczy kilka dobrych decyzji

Polegasz na wzorcach i standardach? Nie lubisz improwizowania? Słowo "reklama" i "promocja" kojarzą Ci się negatywnie? Widocznie nadajemy na tych samych falach.


usługi zobacz w jakich obszarach możesz na mnie liczyć

Tworzenie stron internetowych

Nie zlecam prac podwykonwacom - osobiście zajmuję się zarówno wyglądem i programowaniem. Dzięki temu sprawnie i stosunkowo niskim kosztem uzyskamy spójność i szybko możemy adaptować nowe rozwiązania.

Największą zaletą twojej strony będzie wysoka wydajność za sprawą balansu pomiędzy kosztem, unikalnym wyglądem i złożonością kodu.

Czytaj o tworzeniu stron

Kodowanie szablonów

Na tym etapie istotny jest dobór trafnych rozwiązań i znajomość szczegółów SEO. Od tego momentu zależy czy strona będzie przyjazna dla SEO i urządzeń mobilnych i czy będzie działać płynnie.

Ten krytyczny etap wymaga interdyscyplinarnego spojrzenia i istotnie wpływa na jakość strony internetowej.

Czytaj o szablonach

Integracje z CMS

Stworzenie motywu "od zera" umożliwi wygodne edytowanie treści, tak jak to przewidzieli twórcy CMSów - bez używania ciężkich edytorów wizualnych.

Etap integracji z CMS odpowiada za czystość kodu, bezpieczeństwo strony, opóźnienia w działaniu strony (TTFB) oraz wygodę jej zarządzania, aktualizowania i rozwoju.

Czytaj o systemach CMS

Programowanie funkcjonalności

Niektóre strony internetowe wymają stworzenia dodatkowych formularzy, kalkulatorów lub innych dynamicznych funkcjonalności, które wykraczają poza publikację wcześniej przygotowanej treści.

Przydatne funkcje (takie jak: katalogi, panele klienta, sklep) można z łatwością dodać do istniejącej lub nowotworzonej strony WWW.

Czytaj więcej o programowaniu stron WWW

Sklepy internetowe / E-commerce

Przenosisz sprzedaż do Internetu? Witaj w teraźniejszości. Uwolnij się od sklepów w systemie abonamentowym lub prowizji.

Stwórz własny i prawdziwy sklep internetowy, który będzie działał i wyglądał dokładnie tak jak tego chcesz. Automatyzuj pracę i obsługę klientów dzięki e-commerce.

Czytaj o sklepach internetowych

Skalowanie i eliminacja kosztów

Niektóre projekty, które zrealizowałem razem z klientami stały się szybko popularne a to nauczyło mnie jak sobie radzić z warunkami wzmożonego ruchu i rozwiązywania problemów, które wtedy się ujawniają.

Nawet w malutkich stronach stosuję rozwiązania z segmentu "PRO" aby nic nie hamowało ich rozwoju i to bez marnowania środków.

Czytaj o skalowaniu

Internacjonalizacja

Moi pierwsi klienci prowadzili swoje biznesy za granicą. Teraz lubię tworzyć strony i aplikacje dostępne w wielu jezykach i które funkcjonują w różnych krajach.

Pomogę rozwiązać problemy z domenami, hostingiem i wieloma językami. Doradzę w kwestiach SEO i tego jak efektywnie nimi zarządzać.

Czytaj o internacjonalizacji

Optymalizacje wydajnościowe

Optymalizacja wydajnościowa interesowała mnie od zawsze - w przeszłości miałem do dyspozycji tylko stare komputery i powolne łącze. "Oszukiwałem" gry żeby działały - teraz wyrobione nawyki ułatwiają mi pisać poprawny i szybki kod.

Oszczędzanie pojedynczych milisekund przetwarzania i bajtów transmsji naprawdę sprawia mi frajdę :)

Czytaj o optymalizacji wydajności stron WWW

Tworzenie stron internetowych

Projektuję strony internetowe zorientowane na konkretny cel. Może to być promocja lokalnego biznesu lub serwis tematyczny.

Czytaj więcej o tworzeniu stron WWW

Kodowanie szablonów

Jeżeli trzeba zakodować gotowy projekt graficzny to w tym przypadku też mogę pomóc. Na tym etapie istotna jest dobra architektura i znajomość szczegółów SEO.

Czytaj o szablonach

Integracje z CMS

System CMS umożliwi na edycję treści, która przypomina korzystanie z pakietu biurowego. Dzieki niemu teksty i zdjęcia podmienisz jak w Wordzie.

Czytaj o systemach CMS

Programowanie funkcjonalności

Niektóre strony wymają stworzenia dodatkowych formularzy, kalkulatorów lub funkcjonalności, które wykraczają poza publikację wcześniej przygotowanej treści.

Czytaj o programowaniu

Sklepy internetowe / E-commerce

Przenosisz sprzedaż do Internetu? Witaj w teraźniejszości. Uwolnij się od sklepów w systemie abonamentowym lub prowizji z Allegro.

Czytaj o sklepach interntowych

Skalowanie i eliminacja kosztów

Niektóre projekty, które zrealizowałem osiągnęły krajowy sukces a to nauczyło mnie jak sobie radzić z warunkami wzmożonego ruchu i rozwiązywania problemów, które wtedy się napotyka.

Czytaj o skalowaniu portali

Internacjonalizacja

Część z moich klientów prowadzi swoje biznesy za granicą. Lubię tworzyć strony i aplikacje dostępne w różnych krajach, w których można zmienić język.

Czytaj o internacjonalizacji

Optymalizacje wydajnościowe

Optymalizacja wydajnościowa interesowała mnie od zawsze. Połączenie tego zmysłu z doświadczeniem w technologiach webowych pozwala mi tworzyć ultra-szybkie strony.

Czytaj o optymalizacjach

realizacje sprawdź wybrane realizacje


technologie znane, sprawdzone, właściwe...


opinie klientów poniżej kilka słów od moich klientów

 • Nietypowo, pomysłowo, profesjonalnie, nowocześnie, konkretnie - takich cech szukałem u programisty i takie dostałem.

  - Rafał Zebrała

  QQMODELS.PL

 • Pracowało się nam komfortowo i nie musiałem robić list rzeczy do poprawy. Przerósł moje oczekiwania, dlatego oceniam na 11/10.

  - Kamil Bolek

  NEXIS.PL

 • To, co u innych było niemożliwe do wykonania stało się możliwe. Bardzo podoba mi się profesjonalne doradztwo.

  - Adam Wziętek

  AUDIOVISUALART.COM


blog na temat tworzenia i programowania stron WWW