O mnie, czyli komu powierzasz swój projekt

Poznajmy się

Mam na imię Paweł. Zajmuję się tworzeniem stron i aplikacji internetowych. Kiedyś tylko fascynacja i zabawa, potem przedmiot siedmioletniej edukacji i liczne eksperymenty, aż wreszcie ulubiona praca. Działam na terenie całego kraju.

 

Doświadczenie

Ukończyłem Informatykę na specjalności grafika i animacja komputerowa. W trakcie studiów pracowałem w sprzedaży i marketingu. Już od 2008 roku projektuję strony internetowe oraz aplikacje dla firm. Mam aktywne konto programisty Google Play.

 

Wzornictwo i styl

Nauczono mnie, że prawdziwa estetyka tkwi w prostocie. Łączę aktualne trendy, ze stałymi zasadami designu. Celem jest dla mnie pełne zadowolenie klientów, poprzez uzyskanie ogólnej harmonii, która idzie w parze z użytecznością.

 

Technologia

Szczególną uwagę poświęcam programowaniu stron i aplikacji. Ta niewidoczna dla użytkownika część projektu sprawia, że aplikacje działają szybko, strony mają lepszą pozycję w wyszukiwarkach i jednocześnie są one proste w modyfikacji oraz rozbudowie.

 

Współpraca

Stawiam na długofalową współpracę i trwałe relacje. Poprawki oraz drobne aktualizacje wykonuję bezpłatnie. Oferuję sprawną pomoc w zakresie hostingu, audytu rozwiązań webowych, rozbudowy witryn internetowych a także skutecznego pozycjonowania.

 

Programowanie

Dla nowoczesnej firmy, Internet jest nie tylko miejscem promocji a także narzędziem usprawniającym sprzedaż i zarządzanie. Projektuję aplikacje zaspokajające potrzeby prowadzonej działalności np.: sklepy, płatności internetowe czy zamówienia on-line.

 

Edukacja
  • 2015 – Inżynier Informatyki (specjalność: grafika i animacja komputerowa)
  • 2011 – Grafik komputerowy (CorelDraw, pakiet Adobe, DTP)
  • 2010 – Technik Informatyk (specjalność: sieci komputerowe)