Fazy realizacji

Oto jak będzie wyglądać nasza współpraca w kilku krokach. Jest to sposób, który od lat sprawdza się niezależnie od wielkości projektu i tematyki.

Każdy etap staram się wykonywać w możliwie najkrótszym czasie bez uszczerbku dla jego jakości. Zawsze zakładam, że aplikacje będą w użyciu przez wiele lat dlatego przewiduję potrzeby wprowadzania zmian w przyszłości.

Cykl rozwoju stron oraz aplikacji

1. Specyfikacja – razem tworzymy listę tego co ma zawierać produkt i jakie są wobec niego oczekiwania. Określamy dla kogo jest adresowany i jakie ogólnie funkcje ma spełniać. Na tym etapie zbieram też informacje na temat twojej branży.

2. Projektowanie – wysyłam propozycje projektów, szkice, a nawet gotowe prototypy na podstawie dostarczonych materiałów i sporządzonej wcześniej specyfikacji. Wymieniamy się spostrzeżeniami i wspólnie dopracowujemy wspaniały projekt.

3. Implementacja – projekt stopniowo zamieniam w działającą stronę lub aplikację. Na specjalnej stronie internetowej masz podgląd w postęp prac i masz kontrolę nad powstającą witryną. Na tym etapie nadal możemy wprowadzać modyfikacje.

4. Wdrożenie i rozwój – kiedy wszystko jest gotowe publikujemy stronę lub aplikację w sieci. Nasza współpraca się nie kończy, ponieważ kiedy zajdzie taka potrzeba dokonujemy zmian i dodajemy nowe funkcjonalności, które pokonują podobną drogę od nowa.