Web Design Blog / Usługi:

Pozycjonowanie Jastrzębie-Zdrój

To specjalny wpis. Chciałbym zaoferować firmom z Jastrzębia-Zdroju a przede wszystkim punktom usługowym oraz sklepom tzw. pozycjonowanie lokalne. W tej formie sukcesywnie będą się pojawiać cenniki do także innych miejscowości. Zaznaczam na samym początku, że jak najbardziej podejmę się współpracy dotyczącej pozycjonowania także w innych miejscowościach.

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami oferty a w razie jakichkolwiek pytań zawsze służę pomocą telefoniczną lub e-mailową.

Na czym to polega?

Pozycjonowanie lokalne zakłada dobór słów kluczowych z wybraną miejscowością, np. załóżmy że prowadzimy sklep z meblami – nasza uwaga skupia się wówczas na frazie „meble jastrzębie-zdrój„.

Korzyści

Pozycjonowanie lokalne to obecnie przede wszystkim jedna z najskuteczniejszych metod na promocję naszego biznesu. Klienci szukając lokalnych firm w internecie zwykle dzwonią do tych firm, które są na szczycie listy w wynikach wyszukiwania.

Jeżeli nie narzekasz na ilość klientów i wyniki sprzedaży, mimo wszystko warto zdecydować na pozycjonowanie. Dlaczego? Otóż jest to przede wszystkim korzyść wizerunkowa. Klientów będzie intrygować dlaczego akurat twoja strona jest zawsze na pierwszym miejscu i w ten subtelny sposób ułatwiamy podtrzymanie relacji z stałymi kontrahentami. Dodatkowo, jest to też ogromne ułatwienie dla naszych lojalnych klientów, którym znalezienie numeru telefonu do twojego biura lub sprawdzenie godzin pracy zajmie zaledwie 10 sekund.

Pozycjonowanie lokalne jest łatwe do zrealizowania i w wyniku tego dużo tańsze od pozycjonowania krajowego. W przypadku tej frazy bowiem, konkurujemy wyłącznie z firmami z Jastrzębia-Zdroju i okolic a nie z całego kraju.

Jak wygląda współpraca?

Krok 1: Dzwonisz lub piszesz e-maila czym zajmuje się Twoja firma z Jastrzębia-Zdroju (lub okolic). Na tej podstawie opracowujemy listę fraz kluczowych, które są najczęściej wpisywane przez Twoich potencjalnych klientów w wyszukiwarce – jak nie trudno się domyślić, to właśnie na te słowa kluczowe warto się wypozycjonować. Sam wybierasz konkretne frazy i ich ilość.

Krok 2: Udostępnienie loginów i haseł umożliwiających wykonanie drobnych zmian oraz zainstalowanie Google Analytics (w przypadku jeżeli nie jest zainstalowane) na twojej stronie. Niezależnie od ilości fraz dokonujemy ciągle tej samej usługi której koszt zamieszczono w cenniku na końcu strony a jest nią: optymalizacja strony www.

Krok 3: Pozycjonowanie. Trwa najczęściej 2-3 miesiące. Do momentu uzyskania widocznych rezultatów nie ponosisz żadnych kosztów. Na ten okres zawsze można wykupić płatną reklamę w AdWords ale nie jest to konieczne.

Krok 4: Utrzymanie pozycji. Kiedy strona twojej firmy osiągnie zamierzone cele utrzymujemy pozycję.

Pamiętaj!

W każdym momencie możesz zrezygnować z usługi nie ponosząc żadnych dodatkowych opłat. Nie „przywiązuję” do siebie klientów umową jak zwykle jest to praktykowane przez innych pozycjonerów.

Nie musisz być firmą konkretnie z Jastrzębia-Zdroju. Możesz być firmą z Żor, Wodzisławia-Śląskiego lub Rybnika, dla której rynek Jastrzębia-Zdroju jest rynkiem atrakcyjnym z punktu widzenia promocji internetowej.

Wyprzedzając pytanie – Tak – możemy pozycjonować firmę z Jastrzębia-Zdroju w miejscowościach Żory, Rybnik itp.

Ciekawostka

Jastrzębie-Zdrój jest specyficzne jeśli chodzi o pozycjonowanie stron. Wyszukiwarka inaczej traktuje zapis „jastrzębie-zdrój” a inaczej „jastrzębie zdrój”wiele osób wpisuje po prostu „jastrzębie”.

Najczęściej pojawiające się pytania

Czy to jest bezpieczne?

Tak. Pozycjonowanie polega wyłącznie na podążaniu według uczciwych „Wskazówek dla Webmasterów”, które Google publikuje na swoich stronach. Nie używam technik spamerskich ani nienaturalnych metod, które mogłyby zaszkodzić pozycji lub spowodować straty wizerunkowe.

Jestem z innego miasta czy mogę zlecić pozycjonowanie dotyczące całkiem innego rejonu?

Oczywiście, jednak wówczas obowiązuje całkiem inny cennik.

Cennik utrzymania pozycji i optymalizacji

Pozycja 199,00
Pozycja 279,00
Pozycja 359,00
Pozycja 445,00
Pozycja 535,00
Optymaizacja strony (jednorazowo dla jednej strony www)550,00 zł

Podane ceny to kwoty netto. Sprawdź cennik dla pozycjonowania w Żorach.

Aktualizacja

2017-06-26 – Fraza „okna” została już zarezerwowana przez www.profiler.pl

Pozycjonowanie Jastrzębie-Zdrój
4.55 (91.08%) głosów: 65

Autor: (28 lat)

Pamiętaj, że służę pomocą w razie wykonania lub odnowienia strony lub sklepu internetowego dla twojej firmy. Niech potwierdzeniem moich kompetencji będzie fakt, że jesteś na mojej stronie mimo, że jestem z całkiem innej części Polski ;)

Tego typu wpisy piszę w wolnych chwilach lub pomiędzy projektami. Tylko pomyśl co mogę dla Ciebie zrobić w ramach płatnej usługi bez pośredniczących nastawionych wyłącznie na własny zysk agencji reklamowych.

Otrzymuj powiadomienie o nowych artykułach

*Bez obaw, nie udostępniam nikomu twojego adresu e-mail