Web Design Blog / Web:

Najładniejsze strony internetowe 2019

Data publikacji: 12 kwietnia 2019

„Bierzmy przykład z najlepszych” – to hasło także szóstej z kolei listy najładniejszych stron internetowych – 2019. Nostalgiczna tradycja, nawiązująca do początków tego bloga. W selekcjach tych zamieszczam witryny WWW, które imponują jakością warstwy prezentacji zachowując standardy i ducha ogólnie pojętej lecz ścisłej dyscypliny jaką jest web design. Tego typu witryny to dobre źródło inspiracji i uniwersalnych wzorców.

  1. raymond-weil.com
  2. deepmind.com
  3. stuartweitzman.com
  4. cars.mclaren.com/sports-series
  5. irisvanherpen.com
  6. wearos.google.com
  7. infosys.com
  8. karliekloss.com

Postarałem się zdywersyfikować tematykę stron aby każdy znalazł coś dla siebie. Atrakcyjna szata graficzna strony WWW może przyczynić się do poprawy wizerunku niezależnie od branży czy charakteru witryny. Prezentuję realne, działające strony internetowe. Kolejność listy – jak zawsze przypadkowa i bez komentowania.

Zachęcam do wejścia na wyżej wymieniony strony i sprawdzenia staranności wykonania poszczególnych podstron. Identyczny wpis z poprzedniego roku:

Najładniejsze strony - 2018
Najładniejsze strony internetowe 2019 Najładniejsze strony internetowe 2019 4.6 na 5 na podstawie 19 ocen Najładniejsze strony internetowe 2019


Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj swój komentarz